Domů / Blog / Vinylové dílce – snadná instalace

Vinylové dílce – snadná instalace

Sháníte odolnou podlahu? Vsaďte na vinyl! Vinylová podlaha je vhodná do každé domácnosti. Proč zvolit právě vinylovou podlahu?

Podlaha z vinylových dílců je přesně tím, co hledáte, když se ptáte po odolném, praktickém, a přitom estetickém řešení. Tahle podlaha s Vámi totiž přežije doslova v dobrém i ve zlém. Podíváme se v detailu na její výjimečné vlastnosti.

Nejjednodušší instalace vinylové podlahy „CLIC“

Vinylové dílce jsou nabízeny ve dvou variantách.Klasická – instalace probíhá celoplošným lepením jednotlivých dílců a nebo revoluční „Clic“. Systém zámků CLIC znamená, že pro instalaci podlahy není potřeba použít žádné lepidlo, ale jednotlivé díly do sebe jednoduše zapadnou.

První varianta je sice cenově úspornější, ale druhá představuje výraznou úsporu času a navíc nemusíte kupovat lepidlo. Pokládka vinylových dílců je nyní opravdu hračka!

Plně recyklovatelná vinylová podlaha

Jak klasická, tak Clic varianta vinylových dílců je vyrobena 100 % bez ftalátů a navíc jsou obě plně recyklovatelné. Vaše domácnost je šetrná jak k Vám tak k životnímu prostředí.

Domácnosti s dětmi nebo zvířaty jistě uvítají snadnou údržbu. Vinylové dílce jsou příjemné na došlap, tlumí hluk a představují tak věrohodnou náhražku parket nebo laminátu. Ovšem s lepšími vlastnostmi než klasické lino. 

Vinylové dílce mají antistatické a antibakteriální vlastnosti. Vinylovou podlahu udržujte čistou pomocí vlhkého hadříku, takže žádná věda.  – uživatelsky je velmi příjemná pro svou snadnou údržbu. Stačí ji jednoduše setřít pomocí vlhké utěrky. 

Podlaha Vám nepropustí vodu, takže pokud praskne hadice u pračky, nevěšte hned hlavu a neklepte na sousedy. S vinylem jde vše zachránit, vyhnete se několika pohromám. 

 

Zkuste jistotu v podobě vinylových dílců. Začněte od podlahy a nebudete litovat.

Sdílet článek: