Domů / Blog / Podlaha do panelového domu

Podlaha do panelového domu

V panelových domech žije velká část naší populace. Jedná se totiž o finančně dostupnou variantu bydlení oproti výstavbě a bydlení v rodinném domě. Objevují se zde však otázky soukromí a úrovně životního komfortu.

Jak na hluk v panelovém domě?

Ten, kdo bydlí v paneláku, jistě ví, že stěny jsou tenké a vše je až moc dobře slyšet.  Pokud máte vy nebo váš soused děti nebo domácí mazlíčky, určitě víte, o čem mluvíme. Jak si udržet dobré sousedské vztahy a mít spokojenou domácnost? 

Řešením může být vhodná vinylová podlaha s unikátní technologií Texline®. Podlahové krytiny Texline® velmi dobře izolují a odhlučňují celý Váš byt.  Další výhodou vinylové podlahy je její tepelná izolace. Děti zajisté ocení měkký došlap, kde si na měkké podlaze budou moci hrát a pády hraček a dupot nebude rušit žádného souseda. Co se týče údržby vinylové podlahy, je velmi nenáročná, stačí dodržovat pár pravidel a podlaha Vám vydrží roky.

Domácí mazlíčci v paneláku

Pokud máte v panelovém bytě kočku, pejska nebo jiné zvířátko, vinylová podlaha je volba právě pro Vás. Jak jsme již zmínili, podlaha je snadná na údržbu, takže loužička Vám podlahu nezničí, tak jak tomu bývá například u dřeva. Texline podlahy jsou značně odolné a rezistence vůči poškrábání je velkou výhodou pro milovníky zvířátek. Návštěva s mazlíčkem pro Vás nebude představovat problém a soused nebude rušen ťapkáním Vašeho mazlíčka po bytě. 

Kam se hodí vinylová podlaha? 

Vinylová podlaha Texline® je vhodná do všech místností. Můžete ji umístit již do vstupní haly nebo do kuchyně. Hodí se také do koupelny. Velký výběr dekorů oceníte při volbě podlahy v ložnici nebo dětském či obývacím pokoji. 

Nerovnosti v podlaze v panelovém domě

Máte v paneláku nerovnou podlahu a nevíte co s tím? Řešením je opět vinylová podlaha s podkladem Texline®. Podlaha má v sobě vyrovnávací textilní podložku, která se dokonale přizpůsobí jakémukoli podkladu. Výsledný efekt je vždy tedy perfektní.

Vyberte si i vy produkty s technologií budoucnosti Texline®.

Sdílet článek: